KOMUNALAC d.o.o. Slunj

Evidencijski broj nabave: EMV-01/2017

SVIM ZAINTERESIRANIM GOSPODARSKIM

SUBJEKTIMA

P R E D M E T:       Obavijest o prethodnom savjetovanju sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za provedbu otvorenog postupka javne nabave male vrijednosti "PROŠIRENJE VODOOPSKRBE I ODVODNJE NA PODRUČJU GRADA SLUNJA"

Poštovani,

obavještavamo Vas da naručitelj KOMUNALAC d.o.o. Slunj planira pokrenuti otvoreni postupak javne nabave male vrijednosti "PROŠIRENJE VODOOPSKRBE I ODVODNJE NA PODRUČJU GRADA SLUNJA".

Sukladno članku 198. stavku 3. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine br. 120/16.) u svrhu pripreme nabave i informiranja gospodarskih subjekata o planovima i zahtjevima u vezi sa predmetnom nabavom, Naručitelj ovim putem stavlja na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima dokumentaciju o nabavi koja sadrži:

•          Opis predmeta nabave;

•          Tehničke specifikacije

•          Posebne uvjete za izvršenje ugovora;

•          Kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta;

•          Kriterije za odabir ponude.

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima trajat će 5 (pet) dana, računajući od dana objave ove dokumentacije na internetskim stranicama Naručitelja, odnosno od 22.05.2017. do 29.05.2017. godine.

Zainteresirani gospodarski subjekti mogu u tijeku trajanja prethodnog savjetovanja svoje primjedbe i prijedloge na dokumentaciju dostaviti Naručitelju na adresu e-pošte:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Po isteku roka od 5 (pet) dana od objave ove dokumentacije na internetskim stranicama, Naručitelj će razmotriti sve pristigle primjedbe i prijedloge zainteresiranih gospodarskih subjekata te će o prihvaćanju ili neprihvaćanju primjedbi i prijedloga zainteresiranih subjekata izraditi izvješće, a koje će u roku od 4 (četiri)  dana od završetka prethodnog savjetovanja objaviti na svojim internetskim stranicama.

Naručitelj zadržava pravo izmjene navedenog nacrta dokumentacije u bilo kojem dijelu prije objave postupka javne nabave.

Prilozi:

Dokumentacija o nabavi